10 жовтня об 11:00 по вулиці Кіквідзе, 4 стартувало дитяче свято, організоване кандидатом у депутати Київської міської ради від партії "Єдність" Аллою Шлапак. На святкуванні були присутні аніматори у костюмах мультиплікаційних героїв,  які розважали дітей конкурсами та забавами, також безкоштовно роздавали солодку вату та робили всім охочим аквагрим.

Під час заходу на майданчику "Панда" знаходились близько 6 агітаторів у накидках політичної партії "Єдність", вони активно роздавали друковані агітаційні матеріали. Варто додати, що ведучий святкування постійно нагадував присутнім, що "вято відбувається за сприяння Алли Шлапак, 38 номер у виборчому бюлетені". Одразу ж біля майданчика розташували 2 агітаційні намети кандидатки.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що відповідно до частини 4 статті 60 ЗУ "Про місцеві вибори" забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Хочемо наголосити, що за вчинення підкупу виборців передбачена кримінальна відповідальність. Так, у частині 3 статті 160 Кримінального кодексу України зазначено, що здійснення передвиборної агітації (агітації референдуму) шляхом надання підприємствам, установам, організаціям неправомірної вигоди або надання безоплатно товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення найменування, символіки, прапора політичної партії, вартість яких не перевищує розміру, встановленого законодавством), робіт, послуг - карається обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років. При цьому, під неправомірною вигодою слід розуміти кошти чи інше майно, переваги, пільги, послуги або нематеріальні активи, вартість яких перевищує 3 % розміру мінімальної заробітної плати, які пропонують, обіцяють, надають чи одержують без законних на те підстав.