Спостерігач ОПОРИ повідомляє, що у Харкові, на дільниці №631559 під час підрахунку використаних бюлетенів виявили, що їх кількість на 10 більша за кількість проголосованих на дільниці, що свідчить про вкидання бюлетенів у скриньку.
Окружна виборча комісія ВО №21 створює перешкоди для прийому документації від ДВК вночі 26 травня. Детальніше...
На основі інформації від спостерігачів ОПОРИ з різних виборчих дільниць округу вдалося вияснити, що ОВК №23 у Маневичах склала графік прийому документації від ДВК, який довела до відома комісій. Детальніше...
Як повідомив Громадянську мережу ОПОРА у Волинській області журналіст видання "Правий поступ", на дільниці № 070840, що у селі Стара Вижівка Волинської області, члени ДВК підрахували голоси, склали протоколи і пороз'їжджалися по домівках. Бюлетені лишили під наглядом правоохоронців. Результати підрахунку голосів вирішили не везти до ОВК у місто Ковель одразу. Свою позицію члени комісії мотивували тим, що завис сервер ЦВК. Члени ДВК заявили журналісту, що координуватимуться з окружною комісією уже з 8 ранку 26 травня.
Як повідомив Громадянську мережу ОПОРА у Волинській області журналіст видання "Правий поступ", члени комісії № 070481 з центром у с. Стара Вижівка Волинської області вирішили не везти до ОВК документи з результатами голосування. Свою позицію вони мотивували тим, що завис сервер ЦВК. Члени ДВК заявили журналісту, що координуватимуться з окружною комісією уже з 8 ранку 26 травня. Чергувати з бюлетенями лишилися голова комісії та міліціонер.
Як повідомив спостерігач ОПОРИ, в луцькій ДВК № 071056 (пл. Київський майдан, 13) секретар  просить спостерігачів 2 грн. за копію протоколу про підрахунок голосів. Детальніше...
Триває засідання в окружній комісії 207 виборчого округу (ОВК 207). Як повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА, станом на 6 годину ранку підсумкові протоколи про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях успішно здали більше третини дільничних виборчих комісій (ДВК). Детальніше...
Спостерігачі ОПОРИ зафіксували, що члени ДВК №321143 у Білій Церкві порушили порядок видачі бюлетенів. Згідно частини 1 статті 76 ЗУ “Про вибори Президента України”, видача бюлетенів здійснюється двома членами комісії. На ДВК №321143 це робив один член комісії.
Під час підрахунку голосів на виборчій дільниці на ДВК № 440246 зафіксовано фальшування виборчої документації. За інформацією спостерігачів, під час підрахунку голосів на виборчій дільниці, голоси виборців за кандидата в Президенти Симонеко П. рахувалися як недійсні бюлетені.
За інформацією спостерігачів, на ДВК №800403, голосування за місцем проживання не відбулося. Члени ДВК пояснили дану ситуацію  відсутністю часу. 14 людей не проголосувало.
За інформацією спостерігачів, на ДВК №800747 у Києві, одночасно рахують усі типи бюлетенів, що є порушенням порядку підрахунку голосів на виборчій дільниці. Члени виборчої комісії діляться на группи  для сортування бюлетнів. Представнику Опори заважають проводити зйомку.
У м. Дубровиця Рівненської області на ДВК № 560250 спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували порушення правила розміщення інформаційних плакатів кандидатів у Президенти України Такий випадок був зафіксований у Дубровиці на дільниці №560250, де інформаційні плакати були розкладені не в алфавітному порядку й находили один на другий, що унеможливлювало ознайомлення з кандидатами.
Члени ДВК не надали можливості голосувати виборцям, які повинні були голосувати за місцем проживання.Під час процедури голосування члени ДВК не підписували контрольні талони, а виконують дану процедуру під час підрахунку голосів. Спостерігачу від ОПОРИ під час фіксації даних порушень заборонили проводити фото та відео зйомку, а також погрожували вилучити його з дільниці.
Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували на деяких дільницях Рівненщини порушення правил розміщення інформаційних плакатів кандидатів у Президенти України. Детальніше...
За інформацією від спостерігачів, Окружна виборча  комісія № 26 надала виборцю право отримати виборчий бюлетень по закордонному паспорту України .
За інформацією спостерігачів, у Черкасах на ДВК № 711083, спостерігачам заборонили наближатись до столу із бюлетенями ближче ніж на 3 метри.Це унеможливило право ознайомлюватися із документами і бюлетенями.
За інформацією спостерігачів, у Києві на ДВК № 800832, голова комісії оголосила перерву на 30 хвилин після закінчення голосування на дільниці, що суперечить статті 78 ЗУ про Вибори Президента України.
за інформацією спостерігачів, члени ДВК № 800079 порушують процедуру обрахунку голосів ( стаття 78). Не погасивши не використані бюлетені, вони відкрили виборчі скриньки та розпочали підрахунок голосів.
За інформацією від спостергачів, в  місті Долинська на ДВК 121176 не внесено відомості про кількість отриманих бюлетенів в протокол про підведення підсумків.
За повідомленнями спостергіча, в місті Долинська Кіровоградської області, на ДВК №121180 не внесено відомості про кількість отриманих бюлетенів в протокол про підведення підсумків