Спостерігачі ОПОРИ зафіксували порушення правил передвиборчої агітації представниками кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко у м. Нововолинськ (ВО№ 19).

original-442533f168073fc790e46568dd544fa1  1

У суботу, 24 травня, в Нововолинську на вул. Луцькій зафіксовано рекламні білборди, які можна трактувати як агітацію. Так, протягом травня це були агітаційні білборди на підтримку Юлії Тимошенко. На них зображені відомі мешканці міста, представники певних середовищ та організацій (Борис Бабійчук, Аліна Ярошенко, Віктор Тарасенко), які агітують за вищезгаданого кандидата. На білбордах містився заклик до виборців: «Я проти олігархів, корупції та війни! 25 травня я голосую за Тимошенко!». На цих білбордах були вказані вихідні дані, зокрема відомості про відповідальних за друк друкарню. До слова, така специфічна, прив’язана до місцевості, форма агітації була виявлена лише у цьому місті.

Сьогодні ж ці білборди не були зняті, а на них просто було заклеєно окремі фрази, зокрема про підтримку кандидата та відомості про друк. Але це не змінює того факту, що ця реклама виготовлялася за кошти виборчого фонду і є агітаційним матеріалом. Тож таку форму реклами можна вважати агітацією, а отже й порушенням.

Нагадаємо, що відповідно до ч.2. ст.57 Закону України «Про вибори Президента України» передвиборча агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем виборів