Окружна виборча комісія ВО №21 створює перешкоди для прийому документації від ДВК вночі 26 травня. Детальніше...
На основі інформації від спостерігачів ОПОРИ з різних виборчих дільниць округу вдалося вияснити, що ОВК №23 у Маневичах склала графік прийому документації від ДВК, який довела до відома комісій. Детальніше...
Як повідомив Громадянську мережу ОПОРА у Волинській області журналіст видання "Правий поступ", на дільниці № 070840, що у селі Стара Вижівка Волинської області, члени ДВК підрахували голоси, склали протоколи і пороз'їжджалися по домівках. Бюлетені лишили під наглядом правоохоронців. Результати підрахунку голосів вирішили не везти до ОВК у місто Ковель одразу. Свою позицію члени комісії мотивували тим, що завис сервер ЦВК. Члени ДВК заявили журналісту, що координуватимуться з окружною комісією уже з 8 ранку 26 травня.
Як повідомив Громадянську мережу ОПОРА у Волинській області журналіст видання "Правий поступ", члени комісії № 070481 з центром у с. Стара Вижівка Волинської області вирішили не везти до ОВК документи з результатами голосування. Свою позицію вони мотивували тим, що завис сервер ЦВК. Члени ДВК заявили журналісту, що координуватимуться з окружною комісією уже з 8 ранку 26 травня. Чергувати з бюлетенями лишилися голова комісії та міліціонер.
Як повідомив спостерігач ОПОРИ, в луцькій ДВК № 071056 (пл. Київський майдан, 13) секретар  просить спостерігачів 2 грн. за копію протоколу про підрахунок голосів. Детальніше...
За повідомленням спостерігачів, ОВК №21 з центром у Ковелі не розпочинає прийом виборчої документації від виборчих дільниць чекаючи 24 ночі. Офіційна мотивація - нібито непрацює сервер ЦВК. Членам ДВК роздають талони з часом заходу до приміщення ОВК. Детальніше...
За інформацією спостерігачів, у Луцьку (ВО № 22) члени комісії надали можливість двом виборцям, які мали голосувати удома, проголосувати в приміщені виборчої дільниці.
У Луцьку на виборчій дільниці №071034 двоє чоловіків у стані алкогольного сп'яніння порвали плакати з біографіями кандидатів у Президенти.
Члени дільничної виборчої комісії №070071 в м. Горохів Волинської області (ВО №20) почали складати витяг списку виборців під час ранкового засідання в день голосування. Згідно законодавства цей документ мав бути підготовлений ще напередодні, 24 травня. Детальніше...
На виборчій дільничі 071005, що розташована у місті Ковелі Волинської області (ВО №21), голова ДВК відмовилась перевірити наявність у списку виборців громадянина з посвідченням про тимчасову зміну місця голосування чим завадила його волевиявленню. Виборець пішов скаржитися до ОВК.
24 травня в м. Ковелі Волинської області (ОВК №21) на інформаційних тумбах спостерігачі ОПОРИ зафіксували факти розміщення друкованих агітматеріалів Ольги Богомолець. Нагадаємо, що агітація напередодні та в день голосування заборонена.
24 травня, в селах Луцького району Гаразджа та Струмівка (ВО №20), на зупинках громадського транспорту та стовпах електромереж розміщено друковані агітматеріали Олега Тягнибока.
У м. Ковель Волинської області спостерігачі ОПОРИ виявили 24 травня агітаційні матеріали Петра Порошенка. відповідно до вимог виборчого законодавства, забороняється агітувати напередодні та в день голосування.
На виборчій дільниці № 071054, Луцький педагогічний коледж, виносили печатку ДВК за межі виборчої дільниці за дорученням голови ДВК.За інформацією спостерігачів, печатку ДВК винесли за межі виборчої дільниці, аби поставити печатку у відомостях таксиста, який возив членів ДВК до виборців, що голосували вдома.
На гарячу лінію Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області надійшла інформація про те, що частина військовослужбовці Володимир-Волинської 51-ї механізованої бригади не змогли проголосувати. Винними у неможливості реалізувати своє виборче право є командири частини, які не справились із завданням організувати процес, зокрема, надати можливість кожному солдату отримати відкріпні посвідчення.
У Луцьку (ВО №22) по вул. Рівненській на зупинках громадського транспорту та стовпах електроопор зафіксовано розміщення друкованих агітаційних матеріалів кандидата в Президенти Олега Ляшка. Нагадуємо, що це є порушенням правил передвибрчої агітації.
Спостерігачі ОПОРИ зафіксували порушення правил передвиборчої агітації представниками кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко у м. Нововолинськ (ВО№ 19). У суботу, 24 травня, в Нововолинську на вул. Луцькій зафіксовано рекламні білборди, які можна трактувати як агітацію. Так, протягом травня це були агітаційні білборди на підтримку Юлії Тимошенко. На них зображені відомі мешканці міста, представники певних середовищ та організацій (Борис Бабійчук, Аліна Ярошенко, Віктор Тарасенко), які агітують за вищезгаданого кандидата. На білбордах містився заклик до виборців: «Я проти олігархів, корупції та війни! 25 травня я голосую за Тимошенко!». На цих білбордах були вказані вихідні дані, зокрема відомості про відповідальних за друк друкарню. До слова, така специфічна, прив’язана до місцевості, форма агітації була виявлена лише у цьому місті. Сьогодні ж ці білборди не були зняті, а на них просто було заклеєно окремі фрази, зокрема про підтримку кандидата та відомості про друк. Але це не змінює того факту, що ця реклама виготовлялася за кошти виборчого фонду і є агітаційним матеріалом. Тож таку форму реклами можна вважати агітацією, а отже й порушенням. Нагадаємо, що відповідно до ч.2. ст.57 Закону України «Про вибори Президента України» передвиборча агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем виборів
На виборчій дільниці № 070296 у селі Жидичин на Волині член ДВК під час видачі бюлетенів писав на контрольному талоні бюлетеня не своє прізвище, а прізвище виборців, яким його видавали.
На виборчій дільниці № 071054, Луцький педагогічний коледж, виборець проголосував за межами кабінки. Як повідомив спостерігач ОПОРИ виборець вирішив проголосувати не в кабінці, тож взяв і проголосував прямо посеред виборчої дільниці на очах у членів ДВК. Спостерігач ОПОРИ склала акт про порушення. Проте член ДВК, який був свідком інциденту відмовився підписуватися під актом.
Члени дільничної виборчої комісії №070071 в м. Горохів (ВО №20) почали складати витяг списку виборців під час ранкового засідання в день голосування, хоча повинні були заповнити його 24 травня. Детальніше...