Спостерігач ОПОРИ повідомляє, що у Харкові, на дільниці №631559 під час підрахунку використаних бюлетенів виявили, що їх кількість на 10 більша за кількість проголосованих на дільниці, що свідчить про вкидання бюлетенів у скриньку.
На ВД № 631331 (175 ВО) член комісії Тамара Дворнікова (від Олега Тягнибока) з'явилася на роботу тільки о 8:30. Детальніше...
За повідомленням офіційного спостерігача ОПОРИ, на момент початку голосування на ВД №631489 (172 ВО) кількість отриманих бюлетенів від ОВК на 2 менше від кількості виборців у списку.Це порушення - процедурне. Воно підпадає під дію статті 71 (частина 7) ЗУ "Про вибори Президента України". Згідно даної норми виборчі бюлетені для кожної виборчої дільниці виготовляються у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, які включені до списку виборців на виборчій дільниці.  
У Краснокутську Харківської області член ДВК №630572 (177 ВО) поставив галочку в списку виборців навпроти відсутнього громадянина і попросив іншого виборця розписатися навпроти чужого прізвища. Таким чином даний виборець розписався за іншу людину. Зі слів члена ДВК, він допустився помилки випадково.
За власним спостереженням Громадянської мережі ОПОРА, після початку голосування на ВД № 631559 (174 ВО) виявилося, що протокол підготовчого засідання не вівся, і почав оформлюватися після початку процедури голосування. Детальніше...
Як повідомляє спостерігач Мережі ОПОРА, на підготовчому засіданні на виборчої дільниці №630680 (виборчий округ №182) на одній з малих скриньок виявили пошкоджену різьбу на пломбі. За рішенням виборчої комісії даної дільниці, скринька була відкладена й не буде задіяна в ході голосування.
На виборчій дільниці №630073 у селі Котівка Харківської області (виборчий округ №180) не вистачає бюлетенів для голосування. Кількість виборців на дільниці - 482 людини. Кількість наявних бюлетенів на дільниці - 220 осіб. Детальніше...
В 179 ОВК також спостерігається практика індивідуальних зауважень. Після того, як спостерігач ОПОРИ намагався дізнатися в комісії дані про кількість дільниць, що не розпочали свою роботу, член ОВК 179 Тимур Томаєв (подання Анатолія Гриценка) відповів, що спостерігач ОПОРИ заважає роботі окружної комісії, тому може буде видалений з приміщення ОВК.  
На 177 ОВК член комісії Олександр Островерх від Михайла Добкіна погрожує офіційним спостерігачам Громадянської Мережі усуненням з приміщення ОВК. Детальніше...
За повідомленням спостерігача Мережі ОПОРА, на виборчій дільниці №630073 (виборчий округ №180) не вистачає бюлетенів для голосування. Детальніше...
Як повідомляє спостерігач Мережі ОПОРА, на підготовчому засіданні на виборчої дільниці №630680 (виборчий округ №182) на одній з малих скриньок виявили пошкоджену різьбу на пломбі. За рішенням виборчої комісії даної дільниці, скринька була відкладена й далі не буде задіяна в ході голосування
24 травня спостерігачі ОПОРИ виявили на стовпах біля станції метро "23 серпня" та по вул. 23 серпня наліпки з чорним піаром Петра Порошенка. Окрім порушення правил агітації, сторона, що поширила дані листівки не виконала вимоги законодавства, що забороняють агітацію напередодні та в день голосування.
24 травня спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборди з агітацією, схожою за шрифтовим оформленням та основним слоганом "Жити по-новому" на агітацію Петра Порошенка. Білборди розміщено на \пл. Конституції, 18, пр-т Московський, 190, Полтавський шлях, 62а та 148/2, по пр-ту Людвіга Свободи та вул. Клочківській. Нагадаємо, виборчим законодавством агітація напередодні та в день голосування заборонена.
24 травня, в заборонений для агітації день, спостерігачі ОПОРИ виявили на пр-ті Московському, 259 (м. Харків) та Полтавському шосе (м. Пісочин) білборди, схожі на агітаційні матеріали Юлії Тимошенко. На рекламних носіях значиться слоган - “Тільки сильний лідер відновить мир. Захистимо Україну!”.
В "день тиші" , а саме 24 травня спостерігачі ОПОРИ виявили на одній з дошок для оголошень (по вул. Клапцовій, 7) у Харкові свіжу наліпку з агітацією кандидата Петра Симоненка. Нагадаємо, що згідно виборчого законодавства, агітація напередодні та у день голосування заборонена. Відповідальними за усунення зовінішньої візуальної агітації лежить на комунальних установах.
24 травня, не зважаючи на заборону будь-якої агітації, спостерігачі ОПОРИ виявили на дошці оголошень житлового будинку, що розташований на вул. 23 серпня свіжонаклеєний плакат "Мир превыше всего. Сергій Тігіпко".  
24 травня, попри заборону на проведення агітації, по-хитрому продовжив рекламувати себе кандидат в Президенти Валерій Коновалюк. У Харкові, біля станції метро Олексіївська по пр-ту Людвіга Свободи  (170 ВО) та поряд з Полтавським шосе, 149/2, що у Пісочині (183 ВО) розміщені білборди “БЛАГО ДАРУЮ. Благодійна організація” від імені дружини кандидата — Валерії Коновалюк.
24 травня в місті Ізюм Харківської області виявлено листівки з антиагітацією проти кандидата в Президенти від Партії регіонів Михайла Добкіна. На вулиці Петровського були розкидані агітматеріали, що дискредитувала кандидата. Зокрема, в тексті листівки вказано, що Михайло Добкін - "ВОР".
З 19 травня на рекламних носіях у вагонах Харківського метрополітену та на станціях метро "Спортивна", "Радянська", "Історичний музей" з'явилася реклама наступного змісту:  “25 травня. Твій голос вирішальний. Час жити по-новому”. Детальніше...
У Харкові, в межах 170 та 171 виборчих округів спостерігачі ОПОРИ зафіксували факт розповсюдження агітаторами кандидата в Президенти України Петра Порошенка газети «Президент-2014» без вихідних даних.