У салоні краси, який є власністю кандидатки в депутати від БПП "Солідарність" в Чернівецьку міську раду Наталії Фрунзе, надаються послуги зі знижкою 50% для пенсіонерів. Надання знижки супроводжується агітацією – при вході в салон і в самому салоні містяться агітаційні матеріали за кандидатку.

Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА. Салон краси "Леді VIP", який знаходиться на вул. Стефюка, 8, пропонує пенсіонерам послуги перукаря за 25 грн (повна вартість послуги 50 грн). Поряд із цим оголошенням розміщена агітаційна листівка Наталії Фрунзе, як кандидатки в депутати від політичної партії БПП "Солідарність" до Чернівецької міської ради, також агітаційна продукція (листівки) є і в приміщенні салону.

Відповідно до п. 4 ст. 60 Закону "Про місцеві вибори", забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.