| Мапа результатів голосування | Результати виборів Президента 2014 

Прогнозований склад Верховної Ради |

Мапа результатів позачергових виборів народних депутатів України 2014* презентує інформацію щодо  активності виборців у межах одномандатних виборчих округів, підтримки партій та кандидатів у народні депутати.

Зокрема, на мапі можна ознайомитись із явкою виборців станом на 12:00, 16:00 та 20:00, підтримкою політичних партій: "Блок Петра Порошенка", ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", "Народний Фронт", "Самопоміч", "Громадянська Позиція (Анатолій Гриценко)", Радикальна партія, "Сильна Україна", КПУ, "Опозиційний блок", інші та підтримкою основних кандидатів у одномандатних виборчих округах.

*Всі дані взяті з офіційної веб-сторінки Центральної виборчої комісії і оновлюються в режимі реального часу.

ОПОРА розробила інтерактивний динамічний графік, що відображає склад новообраної Верховної Ради восьмого скликання*. На графіку враховуються результати виборів як для голосування за партійними списками, так і за мажоритарних кандидатів в округах, які є дійсними на поточний момент.

P.S. Остаточні офіційні результати виборів ЦВК зобов’язана оголосити до 10 листопада 2014 р. (включно), після чого відбудеться остаточний розподіл депутатських мандатів між кандидатами і політичними партіями.

* на основі масиву даних із офіційного сайту Центральної виборчої комісії (ЦВК)

У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.