Київський осередок партії Об’єднання "Самопоміч" також приєдналися до святкування Дня захисника України. Команда Оболонського району організувала захід на Дніпровській набережній. Діти майстрували подарунки для воїнів АТО, дорослі плели маскувальну сітку, а кандидати спілкувались із киянами. Присутніх безкоштовно зігрівали чаєм або кавою та пригощали солодощами. Усі охочі могли лишити свої звернення на дошці.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує кандидатам про неможливість участі військовослужбовців в передвиборчій агітації, адже це може трактуватися як порушення пункту 4, частини 1, статті 60Закону України "Про місцеві вибори": "Участь у передвиборній агітації забороняється:  військовослужбовцям, крім випадків, коли відповідна особа є кандидатом". 

Громадянська мережа ОПОРА зазначає, що відповідно до частини 4 статті 60 Закону України "Про місцеві вибори" забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Варто додати, що здійснення передвиборчої агітації шляхом надання підприємствам, установам, організаціям неправомірної вигоди або надання безоплатно товарів, робіт, послуг – карається обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавлення волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років (частини 2-4 статті 160 Кримінального кодексу України).