У Луцьку, на вул. Шевченка, 4, 20 жовтня спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував розміщення агітаційної листівки Луцького міськоо осередку політичної партії "Об`єднання "Самопоміч" з вихідними даними на поштовій скриньці "Укрпошти".

Відповідно до ч. 4, Ст. 56 Закону України "Про місцеві вибори" плакати, стенди, листівки та інші друковані агітаційні матеріали (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) розміщуються лише у місцях, визначених і обладнаних місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування не пізніш як за 45 днів до дня голосування.

Відповідно до п.5 ч. 9 статті 60 забороняється розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали, політичну рекламу та повідомлення про перебіг виборчого процесу на будинках і в приміщеннях підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

Розміщення агітаційних матеріалів у невідведених для цього місцях порушує Правила благоустрою  відповідної території. На об`єктах благоустрою забороняється наклеювати оголошення та інформаційно-агітаційні плакати, рекламу, листівки тощо у невизначених спеціально для цього місцях. Відповідно до статті 152 КУпАП порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб`єктів підприємницької діяльності - від п`ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.