У місті Ніжині, на ценральній вулиці міста 20 жовтня було виявлено агітаційний матеріал кандидата до Ніжинської міської ради Заверткіна Анатолія, на електричних стовпах.

Цим самим, було здійснено незаконну агітацію, а саме поширення (встановлення) агітаційних матеріалів у заборонених Законом місцях. Де згідно (пункту 5-6 частини 9 статті 60 Закону) не допускається розміщення друкованих передвиборчих агітаційних матеріалів, політичної реклами та повідомлень про перебіг виборчого процесу на пам`ятках архітектури, на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщенях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху.

Згідно ч. 4 ст. 56 ЗУ «Про місцеві вибори»  плакати, стенди, листівки та інші друковані агітаційні матеріали (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) розміщуються лише у місцях, визначених і обладнаних місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування.

Розміщення агітаційних матеріалів у невідведених для цього місцях порушує Правила благоустрою  відповідної території. На об`єктах благоустрою забороняється наклеювати оголошення та інформаційно-агітаційні плакати, рекламу, листівки тощо у невизначених спеціально для цього місцях. Відповідно до статті 152 КУпАП порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб`єктів підприємницької діяльності - від п`ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.