Представники та агітатори усіх штабів місцевих організацій політичної партії "Наш край" регіону роздають виборцям міста Прилуки (Чернігівської області) соціальні картки "Наш край".

У агітці зазначено: "Благодійний фонд "Наш край" запускає з 1 жовтня 2015 року унікальну програму "Соціальна картка "Наш край". Картка стане для кожного власника надійною опорою у теперішніх складних обставинах... Саме тому започаткована програма цільової соціальної допомоги... Кожен власник картки отримає: безкоштовну юридичну консультацію та підтримку за гарячою лінією 0-800-80-11-77; безкоштовну передплату на газету "Наш край - Чернігівіщина". А також, незабаром, знижки в аптеках та магазинах, та транспорті. На цю картку буде нараховуватися компенсація підвищення тарифів за електроенергію. Перші виплати компенсації розпочнуться вже у жовтні".

Законом прямо забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг (частина 4 статті 60 Закону України "Про місцеві вибори").