У «день тиші», 24 жовтня, в обласному центрі Волинської області спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував на під`їзді будинку № 37 по вул. Соборності агітаційну листівку на користь кандидата у депутати до Луцької міської ради від політичної партії Народний Рух України Володимира Лобацького. 

Закон регламентує час, який відводиться кандидатам і партіям на проведення агітації - з моменту прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів і до 24 години останньої п`ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборчої агітації до початку і після закінчення встановлених строків є порушенням частини 2 статті 54 Закону України «Про місцеві вибори».

Відповідно до пункту 3 Розпорядження Луцького міського голови «Про відведення місць для встановлення матеріалів передвиборної агітації» керівникам житлово-комунальних підприємств, вказаним у пункті 1, департаменту житлово-комунального господарства, керівникам об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків: зняти з 00:00 год. 24.10.2015 усі матеріали передвиборної агітації, розміщені на визначених тумбах, стендах та дошках для оголошень. Проінформувати мене про виконання цього пункту до 06.00 год. 24.10.2015.