Проти кандидатів поширюються негативні, образливі й недостовірні відомості в газеті "Тарасова правда". Для прикладу, публікації в цій газеті («№1 від 5 жовтня 2015р.») мають такі назви: «Порошенко просят проверить Ляшко в психбольнице на адекватность» «Тимошенко ездит на ворованном «броневичке» Януковича за 800 тысяч долларов», «Віктор Козак старий аферист невдаха», «Малиновская украла миллион у переселенцев», «Вітя-кастрюля – мер Винницы!» тощо. Фігурантами згаданих публікацій є кандидати до місцевих рад та на посаду міського голови Вінниці.

У статтях, зокрема, згадується кандидат у депутати обласної ради від "Батьківщини" Віктор Козак, кандидатка у депутати Вінницької міської ради від політичної партії «Народний контроль» Ольга Маліновська, кандидат на посаду міського голови Віктор Маліновський. Слід зазначити, що із згаданих політиків та суб’єктів виборчого процесу жодного з них не було в судовому порядку визнано винним у тих злочинах, про які йдеться в публікаціях.

Що стосується вихідних даних газети, то на її останній сторінці зазначено: «Газета «Тарасова правда – газета вільних людей», вказано номер свідоцтва про державну реєстрацію, засновником названий Чорноіван Т. М., видавцем – СПД Чорноіван Т. М., вказано також тираж (20 000 екз.), назву й адресу типографії тощо.

ОПОРА нагадую, що Законом абороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію – суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями (частина 5 статті 60 Закону України "Про місцеві вибори").