12 жовтня у дверях мешканців міста Вінниця було виявлено листівки з написом "Впроваджую сучасну медичну допомогу на Вінниччині. Володимир Шамрай. Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". Зі зворотнього боку листівки надруковано коротку біографію Володимира Шамрая та деякі положення програми кандидата.

До агітаційного матеріалу прикріплено 20% знижку на медичні послуги: "Вітамедлайф. Знижка 20% на ультразвукову діагностику. Бажаю Вам здоров’я! Володимир Шамрай"

У таких діях кандидата є ознаки порушення ч.4 ст. 60 Закону України "Про місцеві вибори": "Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.Забороняється укладення з виборцями за рахунок коштів виборчого фонду оплатних договорів на проведення передвиборної агітації".