Виборець, який був внесений до витягу зі списку виборців для голосування за місцем перебування, відмовився від голосування на дому. Виборець прийшов на виборчу дільницю № 141059 у Маріуполі, звернувся до члена ДВК з проханням проголосувати на виборчій дільниці. Член ДВК дозволив виборцю проголосувати та видав йому виборчий бюлетень. Виборець поставив підпис у списку виборців попри те, що навпроти його імені була позначка "голосує за місцем перебування". Спостерігачу на дільниці не дозволили сфотографувати список виборців.

Відповідно до частини 1 статті 78 Закону України "Про місцеві вибори", виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв`язку з інвалідністю чи за станом здоров`я не здатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування цього виборця. Відповідно до частини 4 цієї статті, при включенні виборця до витягу із списку з виборців для голосування за місцем перебування у списку виборців на виборчій дільниці у графі "підпис виборця" секретар дільничної виборчої комісії робить запис "голосує за місцем перебування".

Стаття 78, частина 15 ЗУ "Про місцеві вибори" каже, що "у разі якщо виборець, включений до витягу із списку виборців для голосування за місцем перебування, прибув у приміщення для голосування після того, як члени дільничної виборчої комісії вийшли для організації голосування за місцем перебування, такому виборцю не можуть бути видані виборчі бюлетені для голосування до повернення членів комісії, які організовують голосування за місцем перебування, та з’ясування питання, чи не проголосував цей виборець за місцем перебування".