Агітаційний банер кандидата на посаду міського голови Григорія Шекули був зафіксований 28 листопада (у переддень голосування), а також у день виборів за адресою проспект Перемоги, 38 у Маріуполі. 

Відповідно до частини 2 статті 54 Закону України "Про місцеві вибори", передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п`ятниці перед днем голосування. Проведення передвиборної агітації поза строками, встановленими законом, є адміністративним порушенням, яке відповідно до статті 212-10 Кодексу про Адміністративні Правопорушення, тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів громадян. 

За фактом незаконної агітації спостерігачі викликали групу швидкого реагування Національної поліції. Однак працівники міліції зазначили, що вживання заходів щодо припинення незаконної агітації не входить до компетенції поліції і порадили дочекатись оперативну-слідчу групу. Після тривалого очікування і повторного виклику поліції спостерігачі отримали відповідь, що на такий вид порушення приїзд оперативно-слідчої групи є малоймовірним. Після телефонного дзвінка до приймальні начальника громадської безпеки Орджонікідзевського райвідділу до спостерігачів приїхала група швидкого реагування, яка не відреагувала на правопорушення. Спостерігачі залишалися біля агітаційного банера до приїзду оперативно-слідчої групи. Спостерігачі склали заяву про виявлення правопорушення та надали пояснення оперативно-слідчій групі. Однак агітаційний банер залишився на місті.