У Дніпропетровську на дільниці № 121275 (вул. Батумська, 64) офіційним спостерігачем від Всеукраїнської громадської організації "Громадянська мережа "ОПОРА" було зафіксовано фотографування виборцем Гєрман Романом Віталійовичем бюлетеня в кабінці для голосування та складено акт про виявлення порушення Закону України "Про місцеві вибори". Працівниками правоохоронних органів був затриманний порушник, прийнято від нього пояснення.

Голосування на місцевих виборах є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування (частина 1 статті 7 Закону України "Про місцеві вибори").

Умисне порушення таємниці голосування під час проведення виборів або референдуму, що виявилося у розголошенні змісту волевиявлення громадянина, який взяв участь у виборах або референдумі, карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років (частина 1 статті 159 Кримінального кодексу України).