У Дніпропетровську на дільниці № 121411 (вул. Авіаційна, 6) офіційним спостерігачем від Всеукраїнської громадської організації "Громадянська мережа "ОПОРА"  було зафіксовано фотографування виборцем Кібітським Владиславом Григоровичем бюлетеня в приміщенні для голосування перед тим як вкинути його у скриньку.

Складено акт про виявлення порушення Закону України "Про місцеві вибори". Працівникам правоохоронних органів не вдалося затримати порушника, він зміг втекти на автомобілі ВАЗ 2105 темно-синього кольору с державним номером АЕ1751АС. Оперативно-слідчою групою, що була викликана на місце правопорушення, прийнято заяву та пояснення від голови дільничої виборчої комісії.

Голосування на місцевих виборах є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування (частина 1 статті 7 Закону України "Про місцеві вибори").

Умисне порушення таємниці голосування під час проведення виборів або референдуму, що виявилося у розголошенні змісту волевиявлення громадянина, який взяв участь у виборах або референдумі, карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років (частина 1 статті 159 Кримінального кодексу України).