У Дніпропетровську на дільниці № 121141 (вул. Єрмолової, 50) головою дільничої виборчої комісії Тимофєєвою Наталією Іванівною було зафіксовано факт вкидання фальшивого виборчого бюлетеня виборцем Степаніщиним Денисом Володимировичем. В свою чергу, голова комісії звернулась до представника правоохоронних органів, що знаходився на дільниці, Титара Олексія Володимировича для усунення порушення. Він відмовився зайти до приміщення, мотивуючи це тим, що не має на це права. Порушника зупинити не вдалося, але його особа та місце проживання встановлені. На місце правопорушення виїхала оперативно-слідча група Бабушкінського районного відділу Головного управління Національної Поліції України у Дніпропетровської області, прийнято заяву від голови дільничої виборчої комісії та пояснення від офіційного спостерігача Всеукраїнської громадської організації "Громадянська мережа "ОПОРА".

Таке порушення як викрадення чи приховування виборчого бюлетеня караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років (частина 1 і 2 статті 158-1 Кримінального кодексу України).

В свою чергу, Громадянська мережа ОПОРА наголошує на бездіяльності представника правоохоронних органів, що знаходився на дільниці та вказує, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України (стаття 19 Конституції України).