На виборчій дільниці №461910 у м. Львів (11 округ до Львівської міської ради) зафіксовано факт видачі бюлетенів стороннім особам. Виборці з інших округів підходили з паспортом зі спеціальною позначкою "П" у паспорті до конкретного члена дільничної комісії, який видавав особам бюлетені. Член ДВК, який вчиняв правопорушення - Анна Гумен, суб`єкт подання уточнюється. За словами очевидців, псевдовиборцям обіцяли 300 грн у разі, якщо вони отримають бюлетень, зроблять позначку у потрібному місці, зафіксують волевиявлення та вкинуть бюлетень у скриньку.

Класифікуються як порушення, так як прямо заборонена законом, передача виборцем права голосу будь-якій іншій особі (частина 1 статті 8 Закону).

Передача виборчого бюлетеня іншій особі в результаті підкупу виборця карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років (частина 2 статті 160 Кримінального кодексу України).