У Дніпропетровську на дільниці № 121465 (вул. Космонавта Волкова, 11А) офіційним спостерігачем від ОПОРИ було зафіксовано факт фотографування виборцем бюлетеня в кабінці для голосування та бездіяльність представника правоохоронних органів - уповноваженого від поліції, молодшого сержанта Самарського районного відділу Головного Управління Національної Поліції України у Дніпропетровській області Колодченка Дениса Сергійовича. А саме відмова від прийняття заяви, пояснення та затримання порушника, відмова пред`явити документи, що посвідчують його повноваження.

Голосування на місцевих виборах є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування (частина 1 статті 7 Закону України "Про місцеві вибори").

Умисне порушення таємниці голосування під час проведення виборів або референдуму, що виявилося у розголошенні змісту волевиявлення громадянина, який взяв участь у виборах або референдумі, карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років (частина 1 статті 159 Кримінального кодексу України).

В свою чергу, згідно ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України.