У Дніпропетровську на дільниці № 121097 (вул. Прапорна, 23) було зафіксовано фотографування виборцем бюлетеня в кабінці для голосування та складено акт про виявлення порушення Закону України "Про місцеві вибори". Працівниками правоохоронних органів був затриманний порушник, прийнято заяву та пояснення від голови дільничої виборчої комісії.

Голосування на місцевих виборах є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування (частина 1 статті 7 Закону України "Про місцеві вибори").

Умисне порушення таємниці голосування під час проведення виборів або референдуму, що виявилося у розголошенні змісту волевиявлення громадянина, який взяв участь у виборах або референдумі, карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років (частина 1 статті 159 Кримінального кодексу України).