У Дніпопетровську на виборчій дільниці № 121465 (вул. Космонавта Волкова, 11А) спостерігач ОПОРИ став свідком того, як виборець фотографував бюлетень. Спостерігач ОПОРИ звернув увагу, що в кабінці для голосування пролунав віповідний сигнал. Заступник голови ДВК №121465 Наталя Зайцева звернулась до виборця з проханням надати телефон для перевірки. Під час перевірки була виявлена фотосвітлина виборчого бюлетеня. На прохання заступника голови ДВК №121465 Наталі Зайцевої, світлина була видалена. Комісія дозволив виборцю покинути дільницю.

Згідно ч. 1 ст. 7 Закону України "Про місцеві вибори", голосування на місцевих виборах є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється. Фотографування, відеофіксація в буль-який спосіб результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування". 

Умисне порушення таємниці голосування під час проведення виборів, що виявилося у розголошенні змісту волевиявлення громадянина, який взяв участь у виборах – карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років (частина 1 статті 159 Кримінального кодексу України).