В ніч з 04 на 05 жовтня в Новій Каховці підпалили двері квартири кандидата в депутати Новокаховської міської ради Вадима Крюкова, який балотується від політичної партії «Совість України». Триває слідство.

Як розповідає  постраждалий кандидат, його квартиру по проспекту Перемоги облили горючою сумішшю і підпалили, двері були металеві, тому полум’я не розповсюдилося далі.  Він викликав міліцію і написав заяву до міського відділку внутрішніх справ. Місце пригоди оглянули, склали протокол, зловмисників поки не знайшли.

Як відмітив сам кандидат, погроз по телефону не отримував і «нікому дорогу не переходив», проте, він заявив: «Я не виключаю, що підпал міг бути пов`язаний з моєю політичною діяльністю».  Вадим Крюков – бізнесмен, володіє салоном краси та будівельним бізнесом в місті.

Однопартієць Крюкова, діючий депутат міської ради та кандидат від партії «Совість України», Костянтин Черепанов прокоментував ситуацію підпалом так: «Вадим дійсно активний партієць. Безумовно, є особисті припущення, щодо того, що відбулося, але на даний момент іде слідство», і додав, що особисто йому погрожували розправою, якщо він продовжить свою партійну діяльність у тому ж дусі. Інформацію про підпал  і світлини К.Черепанов розповсюдив через розсилку, в тому числі і на пошту представників ОПОРИ на Херсонщині.

Проявом кримінального втручання у виборчий процес є застосування насильства й погроз, що перешкоджають вільному формуванню та вільному волевиявленню виборця, а також праву кандидата балотуватися та бути обраним, прямо заборонені законом (частина 3 статті 6 Закону). За такі порушення передбачена кримінальна відповідальність у вигляді обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк (частина 2 статті 157 Кримінального кодексу України).