У Балабиному, Запорізької області, в ніч з  29 на 30 вересня озброєними людьми у камуфляжі , під час проведенян засідання балабинської селищної виборчої комісії, було заблокованно роботу виборчої комісї, на підставі цього фатку відкриті провадження у слідчому віділлі УСБУ у Запорізькій області.

Також відкрити провадження у слідчому віділлі РУМВС у Запорізькому районі, Запорізької області. Паралельно з цим кандидату на посаду Селищного голови Юсуфову Ельдару (БПП "Солідарність") погрожували з боку чинного голови Балабиньскої селищної ради, Сосуновського Володимира. За фактам погроз кандидат був госпіталізований у реанцімаційне відділення лікарні з підозрою на сердцевий напад, також за цим фактом погроз слідче управління РУМВС у Запорізькому районі, Запорізької області відкрило провадження. 

Проявом кримінального втручання у виборчий процес є застосування насильства й погроз, що перешкоджають вільному формуванню та вільному волевиявленню виборця і прямо заборонені законом (частина 3 статті 6 Закону). За такі порушення передбачена кримінальна відповідальність у вигляді обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк (частина 2 статті 157 Кримінального кодексу України).