У смт. Борівське, Луганської області, була припинена робота дільничної виборчої комісії №441208 на 45 хвилин з 14:15 до 15:00 у зв’язку з тим, що до комісії зателефонували невідомі та повідомили про мінування будівлі, де знаходиться дільнична комісія. Після приїзду та перевірки цього факту правоохоронцями, вибухівка не була знайдена і цей виклик був визнаний хибним. Голосування на виборчій дільниці продовжилось у штатному режимі.

Урядов Олександр, голова Сєверодонецької міської виборчої комісії повідомив, що до цього повідомлення про мінування жодних погроз членам ДВК не було і повідомлення про  мінування не вплинуло на хід голосування. 

Згідно ч. 1 ст. 157 КК Україи перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права або права брати участь у референдумі, перешкоджання діяльності іншого суб`єкта виборчого процесу, ініціативної групи референдуму, комісії з референдуму, члена виборчої комісії, члена ініціативної групи референдуму, члена комісії з референдуму або офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень, поєднані з обманом або примушуванням, а також ухилення члена виборчої комісії у роботі комісії без поважних причин -караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.