В Обухові білборд політичної партії "Опозиційний блок" невідомі особи закидали червоною фарбою. На момент фіксації спостерігачем ОПОРИ білборд уже переклеювали на рекламу іншої політичної партії.

У прес-службі "Опозиційного блоку" в Київській області кажуть, що з моменту поширення політичної реклами з 1 липня, зовнішня реклама "Опозиційного блоку" часто пошкоджувалася, іноді її обливали фарбою або підпалювали. Найчастіше в Обухові і Фастові, де зокрема штаб політичної партії подав заяву в міліцію про перешкоджання виборчого процесу. У прес-службі вважають, що це справа рук політичних опонентів, які не хочуть допустити проведення виборів демократичним шляхом і знають, що рейтинг "Опозиційного блоку" зростає.

Нагадаємо, що за подібні дії передбачена відповідальність в Кримінальному Кодексі України.

Зокрема, в частинах 1-2, статті 157 ККУ сказано, що "перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача 1. Перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права або права брати участь у референдумі, перешкоджання діяльності іншого суб`єкта виборчого процесу, ініціативної групи референдуму, комісії з референдуму, члена виборчої комісії, члена ініціативної групи референдуму, члена комісії з референдуму або офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень, поєднані з обманом або примушуванням, а також ухилення члена виборчої комісії у роботі комісії без поважних причин - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк. 2. Ті самі діяння, поєднані із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна, погрозою застосування насильства або знищення чи пошкодження майна, - караються обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк".