30 вересня на Анатолія Родзинського, кандидата на посаду Харківського міського голови, було здійснено напад. В результаті він отримав струс мозку та йому наклали два шва в області голови. За словами Анатолія Родзинського, він знає замовника та впевнений в тому, що замах здійснений через політичні мотиви. Відкрита кримінальна справа за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України "замах на вбивство".

1 жовтня у особистій розмові з кореспондентом “ТОЧКИ ОПОРИ” Анатолій Родзинський розказав подробиці того, що з ним відбулося напередодні вночі. З його слів, близько 11 ночі, коли він вийшов з машини і збирався зайти до під`їзду будинку, де проживає, на нього напав невідомий в балаклаві і почав бити по голові. На думку Анатолія Родзинського, життя йому врятувало те, що він зміг підвестися на ноги, не дивлячись на те, що удари не припинялися, і продовжити рух до під`їзду, звідки вийшов один із мешканців будинку. На місце події  прибули швидка та поліція.

Анатолій Родзинський вважає, що цей напад є спробою навмисного вбивства, а єдиною людиною, за його словами, якій ця ситуація вигідна — це Геннадій Кернес. Адже, як зазначає Анатолій Родзинський, Геннадію Кернесу принципово важливо перемогти в першому турі. На думку Анатолія Родзинського, саме страх другого туру виборів міського голови Харкова, в якому Геннадій Кернес може програти, наштовхнув на цей злочин останнього. Анатолій Родзинський також додав, що однією з причиною нападу може бути те, що він є єдиним кандидатом з усіх зареєстрованих, які критикують Геннадія Кернеса і тим самим знижують його рейтинг.