У центрі міста Вінниця, біля міської ради,  у переддень проведення виборів міського голови були виявлені намети з написами "Свобода",  "Анатолій Гриценко. Громадянська позиція", ВО "Батьківщина", "Партія пенсіонерів", "Народний контроль". Варто зазначити, що одним із кандидатів на посаду міського голови є представниця "Батьківщини" Людмила Щербаківська.

Спостерігачем ОПОРИ о 16 годині 35 хвилин до Вінницької міської ради було викликано представників правоохоронних органів, на місці було подано заяву та пояснення про факт даних подій (заяву представника ОПОРИ внесено в ЄО №918).

До місця подій також прибуло декілька осіб, які відрекомендувалися представниками  партій, чиї намети знаходилися біля Вінницької міської ради, та учасниками "тарифного майдану".  Дані особи пояснили спостерігачу ОПОРИ, що у факті знаходження наметів із символікою та назвами партій не вбачають нічого протизаконного, адже вони не агітують конкретно ні за кого з кандидатів на посаду міського голови.

ОПОРА нагадує, що відповідно до частини 2 статті 54 закону України "Про місцеві вибори":  Місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидати у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів. Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених у цій статті строків забороняється. Напередодні і в день голосування забороняється проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій тощо) від імені кандидатів, місцевих організацій партій - суб’єктів виборчого процесу, а також політичних партій, місцеві організації яких є суб’єктами виборчого процесу. У цей же час забороняється проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів і телепередач чи інших публічних заходів на підтримку місцевої організації партії - суб’єкта виборчого процесу, кандидата, політичної партії, місцеві організації якої є суб’єктами виборчого процесу, а також оголошення місцевою організацією партії, кандидатом, політичною партією, місцеві організації якої є суб’єктами виборчого процесу, про підтримку проведення таких публічних заходів.

Також варто зазначити, що відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення стаття 212-10: проведення передвиборної агітації поза строками, встановленими законом тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п`ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.