У селі Романівка, Новоград Волинського району, Житомирської області, короткотерніновим спостерігачем ОПОРИ було виявлено агітаційні матеріали партії БПП "Солідарність" на території виборчої дільниці, які не були утилізовані. Звернення до голови дільничої виборчої комісії не стало причиною вирішення проблеми. Лише складання акту про порушення викликало бажання вчинити за законом.

Закон регламентує час, який відводиться кандидатам і партіям на проведення агітації - з моменту прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів і до 24 години останньої п`ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборчої агітації до початку і після закінчення встановлених строків є порушенням частини 2 статті 54 Закону України Про місцеві вибори.

Ч. 12 ст. 60 ЗУ Про місцеві вибори головить: "З часу припинення передвиборної агітації відповідно до цього Закону забороняються проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів, інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, в яких розміщено матеріали передвиборної агітації, публічні заклики голосувати за чи не голосувати за кандидатів на відповідних місцевих виборах або публічна оцінка діяльності цих кандидатів".