У Житомирі, в день голосування біля виборчої дільниці №181433 продовжує висіти агітаційний білборд партії ВО "Батьківщина".

Дільниця знаходиться в приміщенні Житомирського державного університету імені Івана Франка по вулиці Велика Бердичівська 40. Білборд розміщений через дорогу, одразу навпроти дільниці.

Любов Цимбалюк кандидат на посаду Житомирського міського голови від ВО "Батьківщина" в коментарі ОПОРІ зазначила: "Це борди, які я так розумію, були розміщені централізовано з Києва. Вчора я свої контролювала і не змогли знайти чий це борд, це краще запитати в Анжеліки Лабунської".

Анжеліка Лабунська очолює обласну організацію партії ВО "Батьківщина" в Житомирській області і є першим номером в списку кандидатів в депутати обласної ради.

В прес-службі Анжеліки Лабунської зазначили: "Ці борди розміщувалися центральним штабом. Обласна організація не має відношення до цих бордів, вони орендувалися і замовлялися з Києва центральним штабом. Ми повідомили центральний штаб і вони зараз виправлять цю ситуацію".

Відповідно до ч. 2. ст. 54 Закону зазначається: "Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених у цій статті строків забороняється.