У центрі поштового зв’язку №5 міста Миргород, Полтавська область, вул. Гоголя 96/9, розміщені агітаціні матеріали "Аграрної партії України". Начальник Центру поштового зв’язку №5 Святенчук Володимир Миколайович балотується від "Аграрної партії України" до міської ради.

Відповідно до  пункт 5 частини 9 статті 60 Закону "Про місцеві вибори" забороняється  розміщення друковані передвиборні агітаційні матеріали, політичну рекламу та повідомлення про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, на об’єктах культурної спадщини, на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці.

Згідно ст. 212-14 КУпАП порушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях громадянином -тягнуть за собою накладення штрафу від п`яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.