У Житомирі в приміщенні поліклініки центральної міської лікарні №1, яка є комунальною установою, розміщені агітаційні листівки кандидатів в депутати обласної ради від "Аграрної партії України" Олександра Бочковського, Миколи Дідківського та Анатолія Вусика.

У Житомирській організації Аграрної партії України ОПОРІ прокоментували: «Кандидати не вішали цих листівок. Можливо, це конкуренти чи ще хтось».

Анатолій Вусик є головним лікарем комунальної установи Центральна міська лікарня №1. Олександр Бочковський є заступником житомирського міського голови.

Відповідно до п.5 ч. 9 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється:  «Розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали, політичну рекламу та повідомлення про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, на об’єктах культурної спадщини, на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху».