Від імені кандидата в депутати міської ради Сергія Демидова, БПП "Солідарність", жителям Київського району міста Одеси роздавали комп`ютерні диски, на яких була записана біографія кандидата, а також тези його передвиборної кампанії. До диску додавалися агітаційні матеріали без вихідних даних.

Згідно з ч. 2 ст. 56 ЗУ "Про місцеві вибори" друкований матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про особи, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без вказаних відомостей забороняється.

Випуск агітаційної продукції без вихідних даних може свідчити про використання кандидатом на його друк коштів поза виборчим фондом.

 

Згідно ст. 212-13 КУпАП виготовлення або замовлення виготовлення під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п`ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Розповсюдження (рознесення, вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, а так само організація такого розповсюдження - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п`яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.