В місті Бурштин на розі вул. Калуської та С. Бандери розміщено банер із зображенням кандидата на посаду міського голови Петра Ковальчука від БПП "Солідарність" без необхідних вихідних даних. 

ОПОРА вбачає порушення згідно з частині 2 статті 56 Закону України Про місцеві вибори,  друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється.

Зважаючи на те, що агітаційні матеріали не містили відповідних відомостей, це дає підстави вважати, що відповідні агітаційні матеріали були виготовлені не за кошти виборчого фонду,  ч. 6 ст. 54 ЗУ Про місцеві вибори передбачає здійснення передвиборної агітації виключно за рахунок і в межах коштів власних виборчих фондів кандидатів у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, місцевих організацій партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі. Використання для агітації коштів з інших джерел забороняється.