У Львові спостерігачі ОПОРИ продовжують фіксувати листівки з ознаками чорного піару. На початку тижня такі наліпки розміщували у громадському транспорті, тепер – розклеюють вночі на вулицях.

Автори наліпки протиставляють двох кандидатів на посаду міського голови Львова – Руслана Кошулинського та Андрія Садового. Кандидати змагатимуться за симпатії львів’ян у другому турі виборів мера 15 листопада. З лівого боку на наліпці зображено Кошулинського, який допомагає рятувати людей під час подій на Інституцький, з правого – Садового, який вітає з днем народження колишнього президента Януковича. Агітаційні матеріали також містять питання, адресоване виборцям – "Хто більш гідний Твого голосу?"

Агітація виготовлена без зазначення вихідних даних, що суперечить ч. 2 статті 56 Закону України "Про місцеві вибори". Норма Закону передбачає, що друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження без зазначених відомостей забороняється.