У місті Запоріжжі було розміщено листівки з зображенням кандидатів на посаду міського голови Миколи Фролова (БПП "Солідарність") та Володимира Буряка (самовисування) та написами "Голосуй не голосуй. Все равно получишь ..." та твердженням "Вони Вас зневажають".

Дані листівки мають ознаки чорного піару та брудної агітації. Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію – суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями (частина 5 статті 60 Закону).

Листівки були без вихідних даних, що порушує вимоги п.2 ст.56 ЗУ "Про місцеві вибори". Друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється. Також порушено вимоги п.5 ст.60 - Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію - суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.