У Житомирі на інформаційних стендах, які розміщені на будинках, наклеєні агітаційні листівки в підтримку кандидата на посаду міського голови від ВО "Батьківщина" Любов Цимбалюк без вихідних даних.

На листівці зображений голова обласної організації ВО "Свобода" Сидір Кізін і зазначено: "15 листопада житомиряни голосують за свою перемогу. Партія "Свобода" за Цимбалюк".

У прес-службі кандидата ОПОРІ прокоментували: "Це була ініціатива "Свободи", не наша особисто ініціатива і не ми їх виготовляли, тому відповідно, якщо не ми були замовником, то ми й не вказуємо. Особисто ми розміщували листівки з підтримкою від усіх партій".

 

Відповідно до ч. 2 ст. 56 Закону України "Про місцеві вибори": "Друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється".

Відповідно ч. 6. ст. 54 Закону: "Передвиборна агітація здійснюється за рахунок і в межах коштів власних виборчих фондів кандидатів у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, місцевих організацій партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі. Використання для передвиборної агітації коштів з інших джерел забороняється.