На дільниці № 730506 по вулиці Небесної Сотні в студентському містечку в Чернівцях було зафіксовано масове фотографування виборчих бюлетенів. В ході розмови з виборцями, які фотографували бюлетені, з’ясувалось, що за голосування за "потрібний" номер партії пропонувалось від 300 до 450 грн. 

Складено акт про порушення, а виборців доправлено до райвідділку. Виборцями виявились студенти Чернівецького національного університету юридичного, історичного та біологічного факультетів. Студенти, яких вдалось опитати, голосували за партію "Рідне місто" та кандидата Ростислава Білика. Як розповіли виборці, які фотографували бюлетені їхній друг запропонував їм проголосувати за партію "Рідне місто", отримавши винагороду в сумі до 450 грн. Вони мали скидати фото бюлетеня на фоні свого паспорта з проставленою позначкою і відправляти через систему повідомлень Вайбер цьому другу.

Отримання неправомірної вигоди виборцем, відповідно до ч. 1 ст. 160 Кримінального кодексу України, карається штрафом від 1700 до 5100 або обмеження волі на два роки.