В Чернівцях біля дільниці №545, яка знаходиться по вул. Комуни, 1 зафіксували невідомих осіб, які тримали в руках зелені папки і спілкувались з виборцями. Виборці, які були на території дільниці, повідомили, що чоловік, який стояв біля людей з зеленими папками, пропонував продати голос за 500 грн. Виявилось, що це кандидат в депутати від "Рідного міста" по цьому округу Валерій Найдиш. Сам кандидат Валерій Найдиш спростовує інформацію про підкуп та стверджує, що люди зі зеленими папками його друзі, яких він попросив допомогти слідкувати за порядком біля виборчої дільниці.

На місце події були викликані правоохоронні органи. Пізніше, біля цієї ж дільниці №545 по вул. Заводська, 51, люди перекрили дорогу, оскільки, мовляв, було відмінений пільгова маршрутка №6. Учасники акції розповіли, що вчора їм зателефонував чоловік та повідомив про сьогоднішній захід.Працівники міліції були змушені зосередити свою увагу на вказаному перекритті, а не на ситуації навколо дільниці.

Отримання неправомірною вигоди виборцем, відповідно до ч. 1 ст. 160 Кримінального кодексу України, карається штрафом від 1700 до 5100 або обмеження воліна два роки.