25 вересня журналіст "Точки ОПОРИ" прийшов до приміщення Демидівської виборчої комісії, де попросив надати для фотографуваня інформацію про заплановані в районі партійні конференції, на яких відбуватиметься висування кандидатів. Голова виборчої комісії Алла Ковальчук сказала, що покаже повідомлення, але фотографувати не дозволить. Мовляв, ця інформація лише для їхнього користування.

Після відмови, журналіст почав знімати відео, що дуже обурило членів комісії, які відмовлялася надати інформацію. Зрештою, інформацію все ж дали сфотографувати. Член комісії, яка разом з головою не хотіла давати можливість зробити фото сказала представнику ОПОРИ, що якщо фото (відео) з її участю десь з`явиться, то "у нього будуть проблеми, вона знає куди поскаржитись". Член комісії також пообіцяла подати до суду, а голова комісії Алла Ковальчук сказала, що у разі чого звернуться в СБУ.

Класифікується як порушення законодавства позбавлення спостерігача права ознайомлюватися з виборчою документацією, зокрема отримувати копії протоколів про передачу виборчих бюлетенів, про підрахунок голосів виборців і встановлення підсумків голосування та інших документів.

А також перешкоджання здійсненню фото- та кінозйомки, аудіо- та відеозапису (пункти 4 і 10 частини 9 статті 66 Закону).

За подібного роду зловживання передбачена кримінальна відповідальність у вигляді обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк (частина 1 статті 157 Кримінального кодексу України).