На дошці оголошень Яворівської районної виборчої комісії не оприлюднюються протоколи, постанови та рішення комісії, а також комісія не надає відповіді на запит на інформацію. Голова комісії Станько Надія Євгенівна відмовляється надати для ознайомлення виборчу документацію, видати посвідчення офіційного спостерігача від Громадянської мережі ОПОРА та постанову про реєстрацію спостерігачів, а також перешкоджає журналістській діяльності та не йде на контакт.

Після ігнорування вимоги надати для ознайомлення документів голова комісії закрилася у технічній кімнаті, так і ненадавши посвідчення та постанови про реєстрацію. 

У відповідності до статті 13 Закону України "Про місцеві вибори" "...організація і проведення місцевих виборів здійснюється публічно і відкрито", статті 27 "...рішення виборчої комісії вивішується на стенді офіційних матеріалів комісії для загального ознайомлення не пізніше ранку наступного дня після дня його прийняття", постанову ЦВК №228 від 5 вересня 2015 р. "Про порядок організації роботи та ведення діловодства у виборчих комісіях з місцевих виборів", Закон України "Про доступ до публічної інформації".