21 вересня, о 17:00 на території заводу «Екватор» проходила конференція політичної партії «Наш Край». Але, як виявилось, не всі мали однаково вільний доступ на данний захід. Дмитра Баштового, журналіста газети «Точка ОПОРИ», засновником якої є Громадянська мережа ОПОРА, не пустили на конференцію, заявивши, що він не акредитований. Однак процедуру акредитації організатори пояснити не змогли.

Згідно частини 1 статті 26 Закону України «Про інформацію» передбачає, що усі дії,  пов`язані  з  акредитацією,  мають  ґрунтуватися на принципах   відкритості,   рівності,   справедливості   з    метою забезпечення  права  громадськості  на  одержання інформації через засоби масової інформації.

Також був порушений пункт 4 статті 13 ЗУ «Про місцеві вибори», де зазначається, що всім представникам  ЗМІ, незалежно від форми власності, гарантується безперешкодний доступ на всі публічні заходи пов’язані з місцевими виборами.

 Згідно ч. 1  ст. 171 КК України умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів - карається штрафом до п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.