У Харкові на ВД №631177 (вул. Дмитрівська, 26) під час того, як спостерігач ОПОРИ намагвся зафіксувати факт порушення таємниці голосування та факт бездіяльності голови та членів комісії з цього приводу, голова ДВК даної дільниці забороняв йому вести зйомку. А коли виборці, які порушили таємницю голосування, почали покидати дільницю, а спостерігач направився за ними, представник правоохоронних органів почав забороняти спостерігачеві виходити з дільниці та вести зйомку. На місце викликана поліція.

Згідно ч. 1 ст 13 ЗУ Про місцеві вибори організація і проведення місцевих виборів здійснюються публічно і відкрито.

Представникам ЗМІ гарантується безперешкодний доступ на всі публічні заходи, пов`язані з місцевими виборами, а на засідання виборчих комісій та на виборчу дільницю у день голосування (повторного голосування) - на умовах, визначених цим Законом, крім випадків, передбачених законами України. (ч.4 ст.13)

Згідно ч. 1  ст. 171 КК України умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів - карається штрафом до п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.