На ДВК 530015 недопустили спостерігача Громадянської мережі ОПОРА та інших суб’єктів виборчого процесу на засідання комісії. Члени ДВК зачинили двері і не пускали нікого у приміщення. Засідання проходило без присутності спостерігачів.

Правоохоронні органи не реагували на порушення та сказали, що їм сказала Голова комісії не впускати нікого. Спостерігач ОПОРИ зателефонував на 102, але і там не було реакції на порушення. До спостерігача так ніхто і не виїхав і на заяву спостерігача правоохоронні органи не прореагували.

Після восьмої години, коли вже розпочалось голосування, усіх пустили до приміщення.

Дані дії можуть бути визнані як такі, що порушують Закон України "Про місцеві вибори" 5,6 частини 9 статті 27 на засіданнях виборчої комісії, у приміщеннях виборчої дільниці мають право бути присутніми з додержанням вимог цього Закону: "…офіційні спостерігачі від громадських організацій, іноземних держав і міжнародних організацій (не більше двох осіб від однієї організації);представники засобів масової інформації (не більше двох осіб від одного засобу масової інформації)."

Зауважимо, що відповідно до частини 4 статті 77 ЗУ "Про місцеві вибори" "дільнична виборча комісія не раніш як за 45 хвилин до початку голосування проводить засідання, під час якого відкривається сейф (металева шафа, кімната) з виборчими бюлетенями. Голова дільничної виборчої комісії на підставі витягу з протоколу кожної територіальної виборчої комісії про передачу виборчих бюлетенів дільничній виборчій комісії оголошує кількість виборчих бюлетенів для голосування з кожних місцевих виборів та окремо по кожному виборчому округу, в яких проводиться голосування на виборчій дільниці, отриманих дільничною виборчою комісією. Ці відомості заносяться до відповідних протоколів дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці", але у законі не сказано, що це засідання має бути закритим.