На ВД 631677 (вул. Привокзальна, 5А) спотерігачу ОПОРИ відмовили в праві отримання копії протоколу, а потім позбавили права бути присутнім на ВД.

26 жовтня під час того, як спостерігач ОПОРИ звернулася до голови ДВК з проханням отримати копії протоколів, голова ДВК відповіла, що надати такі копії протоколів про підрахунок голосів вона може тільки з виборів Харківського міського голови, депутатів Харківської міської ради. А от з копію протоколу з   виборів депутатів Харківської обласної ради , за повідомленням голови ДВК, спостерігач не зможе отримати, бо такої копії немає. Голова ДВК порадила спостерігачу ОПОРИ з`їздити до Обласної ВК, аби та самостійно запросила копію потрібного протоколу. На це спостерігач ОПОРИ відповів відмовою. Після декількох спроб запросити необхідні копії протоколів, члени комісії вигнали спостерігача  з дільниці.
Спостерігач ОПОРИ звернулася до правоохоронних органів, які були присутніми на ВД, аби ті допомогли поновити право спостерігача бути присутнім на дільниці. На це правоохоронні органи бездіяли, за їх словами, вони не вбачали у видаленні спостерігача ніякого порушення.
За цей час комісія прийняла постанову про видалення спостерігача, але з цією постановою спостерігачу не надали можливості ознайомитися.
Працівники правоохоронних органів залишили дільницю, і те саме порадили зробити і спостерігачеві.

На місце викликали поліцію. Зараз спостерігач складає заяву та пояснення, та намагається повернутися на засідання як кореспондент "Точки Опори"