Зафіксовано факти частих згадок про кандидата на посаду міського голови Богдана Андріїва від партії "Відбродження" під різними інформаційними приводами на сторінках муніципальної газети «Ужгород» в якості секретаря Ужгородської міської ради. Зокрема, у випуску газети №15 від 03 жовтня – опублікована думка Андріїва про систему держзакупівель. Зміст цієї публікації може спонукати виборця голосувати або не голосувати за кандидата. Також на сторінках газети інформується про те, що Андріїв, як секретар міськради, взяв участь у відкритті виставки живопису художника та архітектора Степана Шолтеса.

При цьому Богдан Андріїв, як секретар міськради, із 15 вересня по 07 жовтня перебуває у щорічній відпустці, а з 08 по 25 жовтня – у відпустці без збереження заробітної плати.

У даних фактах вбачаються ознаки порушення частини 2 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори»: "Кандидатам, які займають посади  в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, у військових частинах (формуваннях), на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях (у тому числі за сумісництвом), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи...".