10 жовтня на дитячому майданчику в дворі житлового будинку № 140 по вул. Академіка Павлова спостерігачі ОПОРИ виявили як під час суботника з прибиранням прибудинкової території велася агітація за партію "ВІДРОДЖЕННЯ" з залученням працівників КП "Харків благоустрій".

На території працювали дві групи робітників: одні були одягнені в жилети зеленого кольору з логотипом КП "Харків благоустрій", інші - в білі накидки з логотипом партії "ВІДРОДЖЕННЯ".

На місці була присутня керівник групи прибираючих, як її представили її підлеглі, Тамара Єрамакова. За її словами, вона є начальником дільниці №41 (КП "Жилкомсервіс)". В коментарі до офіційного спостерігача ОПОРИ Тамара Іванівна сказала, що працює на суботнику не в робочий час, на відміну від людей, які були одягнені у робочі жилети з написом "КП "Харків благоустрій". Щодо людей в білих накидках з логотипом "ВІДРОДЖЕННЯ", пані Тамара промовила: "Ті у кого робочий день, не в накидках"

В розмові з групою людей в зелених жилетах з логотипом "КП "Харків благоустрій" інформація щодо того, що вони прибирають територію в робочий час підтвердилася.

А от під час розмови з працівницею у білій накидці з логотипом "ВІДРОДЖЕННЯ", яка представилася Лєною, вияснили, що і вона прибирає територію у свій робочий час.

Дана подія має ознаки порушення Закону України "Про місцеві вибори", а саме, ч. 2 ст. 60, що закріплює заборону кандидатам, що займають посади в органах державної влади або місцевого самоврядування залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи пов`язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб або устаткування.

Також наявні ознаки порушення ч. 4 ст. 60 Закону, де йде мова про заборону проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах  робіт чи послуг.

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення (ст. 212), здійснення передвиборної агітації особою, участь якої у передвиборній агітації заборонена законом, здійснення передвиборної агітації у формах і засобами тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п`ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Важливо, що суботник передував зустріч кандидата  в депутати в Харківську міську раду по ВО № 54 (м. Харків) Тетяни Чечетової-Терашвілі. На під`їздах житлового будинку № 140 по вул. Академіка Павлова спостерігачами ОПОРИ зафіксована щодо цього інформація на розклеєних афішах на дошках оголошень. Тетяна Чечетова-Терашвілі є заступником міського голови – керуючою справами виконавчого комітету міської ради.  Варто зазначити, що Тетяна Чечетова-Терашвілі так і не зявилася на зустріч, яка б мала початися об 11:00.