1 жовтня у столиці відбулась зустріч нинішнього мера міста Віталія Кличка з головами та активістами громадських організацій ветеранів з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня громадян похилого віку. Під час заходу Віталій Володимирович розповів про те, що понад 300 тис. киян отримали разову соціальну допомогу від столичної влади.

Крім того пан Кличко зазначив, що сьогодні влада робить усе аби покращити життя найбільш соціально незахищених мешканців столиці, та наголосив, що з нагоди відзначення 70-ї річниці закінчення Другої світової війни всі київські ветерани війни одержали адресну соціальну матеріальну допомогу. Її сума склала більше 24 млн. гривень, повідомляє офіційний сайт КМДА. 

У листах, що були надіслані місцевим жителям, зазначено, що Віталій Кличко підписав розпорядження про допомогу, а кошти вжеперераховано на картки або надіслано поштовим переказом.

Громадянська мережа Опора нагадує, у частині 2 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори» зазначено, що кандидатам, які займають посади  в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, у військових частинах (формуваннях), на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях (у тому числі за сумісництвом), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації. Саме тому вищезазначена активність мера м. Києва В.Кличка може мати непрямий вплив на виборців та ознаки передвиборної агітації із застосуванням адміністративного ресурсу.