8 жовтня 2015 року в приміщені де знаходиться Ставищанська РДА (Київщина) та района рада розміщено плакат БПП "Солідарність" про юридичну допомогу громадянам, також при вході будівлі знаходяться агітаційні матеріали (партійна газета) БПП "Солідарність". Варто зазначити, що голова РДА Ставища Паланський Віктор Михайлович та голова районної Ставищанської ради Волошкевич Віталій Андрійович балотуються від "БПП "Солідарність".

Згідно ч.2 ст.56 ЗУ Про місцеві вибори: друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється.

Згідно пункту 5 ч.9 ст.60 ЗУ Про місцеві вибори: Забороняється розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали, політичну рекламу та повідомлення про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, на об’єктах культурної спадщини, на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху.